| Alkategória | 02. Alu profilok IND |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 50 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,5kg |
| Anyag | Eloxált alumínium |
| Magasság | 20mm |
| Hossz | 5100mm |
| Szélesség | 50mm |
| Termékcsalád | a 017 |
| Kereskedelmi megnevezés | Replaces 1034RN |
| Műszaki leírás | This Aluminium profile is being used as anti-leakage profile on top of the pass door construction. |