| Alkategória | 02. Alu profilok IND |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 1 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 11,0kg |
| Anyag | Alumínium |
| Magasság | 2140mm |
| Szélesség | 840mm |
| Termékcsalád | a 015 |
| Panelvastagság | 40mm |
| Kereskedelmi megnevezés | profile set for 610mm panel industrial |
| Műszaki leírás | A szett megkönnyíti a személybejáró ajtó szerelését. Előre, adott méretre leszabott profilok: 1032END, 1034N, 1033U, 1032RUBC. Dobozban kicsomagolva, szerelési leírással. |