| Alkategória | 02. Alu profilok IND |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 25 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 2,5kg |
| Anyag | Eloxált alumínium |
| Magasság | 50mm |
| Hossz | 2500mm |
| Szélesség | 20mm |
| Termékcsalád | a 016 |
| Kereskedelmi megnevezés | L = 2500mm |
| Műszaki leírás | A zsanér teljes szélessége 50mm. |