| Alkategória | 02. Alu profilok IND |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 50 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 2,6kg |
| Anyag | Eloxált alumínium |
| Magasság | 40mm |
| Hossz | 6000mm |
| Szélesség | 40,5mm |
| Termékcsalád | a 014 |
| Panelvastagság | 40mm |
| Kereskedelmi megnevezés | L = 6000mm |