| Alkategória | 04. SafeStep/SideStep |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 40 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 4kg |
| Anyag | Eloxált alumínium |
| Magasság | 101mm |
| Hossz | 3050mm |
| Szélesség | 47mm |
| Termékcsalád | a 038 |
| Max. nyitásszélesség | 3000mm |
| Panelvastagság | 40mm |
| Jelölés | 1033PS-3050 FF |
| Kereskedelmi megnevezés | SafeStep, L=3.050mm |
| Műszaki leírás | Alumínium profil FlexiForce személybejáró rendszerekhez. |