| Alkategória | 04. SafeStep/SideStep |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 50 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 3kg |
| Anyag | Eloxált alumínium |
| Magasság | 40mm |
| Hossz | 3000mm |
| Szélesség | 42mm |
| Termékcsalád | a 037 |
| Max. nyitásszélesség | 3000mm |
| Panelvastagság | 40mm |
| Jelölés | 1033PLS-3000 FF |
| Kereskedelmi megnevezés | SafeStep, L=3.000mm |
| Műszaki leírás | Alumínium profil FlexiForce személybejáró rendszerekhez. |