| Alkategória | 04. SafeStep/SideStep |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 25 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 2,7kg |
| Anyag | Eloxált alumínium |
| Magasság | 81mm |
| Hossz | 3100mm |
| Szélesség | 44mm |
| Termékcsalád | a 033 |
| Panelvastagság | 40mm |
| Kereskedelmi megnevezés | SafeStep, L=3100mm |
| Műszaki leírás | Alumínium profil FlexiForce személybejáró rendszerekhez. |