| Alkategória | 04. SafeStep/SideStep |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 250 |
| Egység | P.mtr. (1) |
| Tömeg / egység | 0,03kg |
| Anyag | EPDM |
| Magasság | 7,4mm |
| Szélesség | 9,3mm |
| Termékcsalád | a 032 |
| Jelölés | 1033LRS FF |
| Kereskedelmi megnevezés | in door jambs |
| Műszaki leírás | Gumitömítés a 1033LS profilhoz. |