| Alkategória | 04. SafeStep/SideStep |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 50 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 2,1kg |
| Anyag | Eloxált alumínium |
| Magasság | 55mm |
| Hossz | 3100mm |
| Szélesség | 44mm |
| Termékcsalád | a 030 |
| Panelvastagság | 40mm |
| Kereskedelmi megnevezés | SafeStep/SideStep, L=3100mm |
| Műszaki leírás | Aluminium ajtóprofil a SafeStep személybejáróhoz. Része a teljes FlexiForce ujjbecsípődésvédett panellel szerelt személybejáróinak. A teljes leírás és szerelési útmutató elérhető. |