| Alkategória | 04. SafeStep/SideStep |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 125 |
| Egység | P.mtr. (1) |
| Tömeg / egység | 0,05kg |
| Anyag | EPDM |
| Magasság | 13,2mm |
| Szélesség | 9,5mm |
| Termékcsalád | a 029 |
| Jelölés | FF |
| Kereskedelmi megnevezés | fits in 1033LB alu |
| Műszaki leírás | Gomiprofil amit a 1033LB alu profilba lehet helyezni. Komplett leírás és használati útmutató is elérhető. |