| Alkategória | 10. Egyéb |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 100 |
| Egység | Páros (2) |
| Tömeg / egység | 0,1kg |
| Anyag | Műanyag |
| Magasság | 33mm |
| Hossz | 84mm |
| Szélesség | 24mm |
| Vastagság | 4mm |
| Termékcsalád | a 095 |
| Jelölés | 2100S FF |
| Kereskedelmi megnevezés | set L+R incl screws |
| Műszaki leírás | Praktikus alkatrész, melyet a horizontális sín végére kell felszerelni, a görgő megállítására szolgál |