| Alkategória | 01. Rugós ütközõ |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 40 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,49kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 235mm |
| Szélesség | 50mm |
| Termékcsalád | a 003 |
| Műszaki leírás | Az ütközők gümiborításúak. Rögzítőcsavarokkal és a 2101-es tartókonzollal együtt csomagolva. |