| Alkategória | 01.Csavar |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 3500 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,3kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 12mm |
| Termékcsalád | a 028 |
| Max. nyomaték | 12Nm |
| Külső átmérő | 9,4mm |
| Műszaki leírás | Alkalmas sínek profilokhoz való rögzítésére. |