| Alkategória | 04. Egyéb |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 10 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,5kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 500mm |
| Termékcsalád | a 033 |
| Kulcslyuk / Kulcslyuk nélkül | Nem |
| Kereskedelmi megnevezés | extra, L = 2450mm |
| Műszaki leírás | Extra hosszú rúd a 645-ös termékcsaládhoz. Szélesebb kapukon vagy excentrikusan elhelyezett zárakkal alkalmazható. |