| Alkategória | 01. Garázskapu |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 24 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,5kg |
| Anyag | Alumínium |
| Szín | Fekete |
| Hossz | 78mm |
| Szélesség | 70mm |
| Vastagság | 30mm - 70mm |
| Termékcsalád | a 014 |
| Kulcslyuk / Kulcslyuk nélkül | Nem |
| Kereskedelmi megnevezés | design 645-40, 650-40 lock |
| Műszaki leírás | Esztétikusabb külső és csökkentett emelési magasság. Használja ezt a T-fogantyút a 650 vagy 645 széria záraival. A T-fogantyú és a forgókilincs egyaránt lehet külső és belső oldalon. |