| Alkategória | 01. Garázskapu |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 5 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 2,6kg |
| Anyag | Alumínium, acél |
| Szín | Fekete |
| Hossz | 164mm |
| Szélesség | 70mm |
| Termékcsalád | a 001 |
| Belső átmérő | 15mm |
| Kulcslyuk / Kulcslyuk nélkül | Igen |
| Jelölés | 645-40BL FF |
| Kereskedelmi megnevezés | incl. special cylinder |
| Műszaki leírás | A zárrúd fogaskerekek segítségével működik a kulcs elfordítására. Két oldali záródás, kisebb ipari kapukon és garázskapukon is alkalmazható (2500mm). Szélesebb kapukra kiegészíthető a 645-2450T-vel |