| Alkategória | 04. IND |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 40 |
| Egység | Szett (1) |
| Tömeg / egység | 0,9kg |
| Anyag | Akrilát |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 205,8mm |
| Szélesség | 637,6mm |
| Termékcsalád | a 063 |
| Panelvastagság | 38mm - 42mm |
| Hővezető képesség | K-érték = 2,9 W/m2K |
| Kereskedelmi megnevezés | 638 x 206 mm. Cut-out size: 610 x 178 mm. |
| Műszaki leírás | Az ablak 2 részből áll: a külső rész dupla akril üvegezést tartalmaz gumitömítéssel együtt, a belső pedig egy nyitott keret. |