| Alkategória | 04. IND |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 12 |
| Egység | Szett (1) |
| Tömeg / egység | 1,75kg |
| Anyag | Akrilát |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 203mm |
| Szélesség | 610mm |
| Termékcsalád | a 053 |
| Panelvastagság | 38mm - 40mm |
| Hővezető képesség | K-érték = 1,38 W/m2K |
| Jelölés | 2375 FF |
| Kereskedelmi megnevezés | Fehér belső kerettel. |
| Műszaki leírás | Az ablak 2 részből áll: a külső rész dupla akril üvegezést tartalmaz gumitömítéssel együtt, a belső pedig egy nyitott keret. |