| Alkategória | 04. IND |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 16 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,72kg |
| Anyag | Akrilát |
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 329mm |
| Termékcsalád | a 061 |
| Panelvastagság | 38mm - 40mm |
| Hővezető képesség | K-érték = 1,38 W/m2K |
| Jelölés | FF |
| Kereskedelmi megnevezés | 329mm, vision area 257mm. |
| Műszaki leírás | Nice design wind with 2x 2mm acrylate. Screw connection for easy installation and option for de-mounting afterwards. |