| Alkategória | 01. Állítható |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Egység | Páros (2) |
| Tömeg / egység | 0.628kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 125mm |
| Szélesség | 70,5mm |
| Vastagság | 2,5mm |
| Termékcsalád | 01 Bottom brackets |
| Állítható | Igen |
| Középponti távolság | 40mm |
| Max. kábelátmérő | 4mm |
| Max. kapusúly | 300kg |
| Kereskedelmi megnevezés | galvanizált |
| Műszaki leírás | Alsó konzol állítható 11mm-es görgővel. A konzol a helyszínen állítható, így az alsó görgő tökéletes beszerelését teszi lehetővé. |