| Alkategória | 02. Szett |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 10 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,84kg |
| Anyag | Horganyzott acél, PP mag |
| Vastagság | 4mm |
| Termékcsalád | a 009 |
| Max. kapusúly | 321kg |
| Műszaki leírás | Méretre vágott kábel melynek vége bujtatóval és szorítóval szerelt. Adja meg a kábel vastagságát, hosszát és típusát. |