| Alkategória | 05. 2H |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 50 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 4,5kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 3000mm |
| Vastagság | 2mm |
| Termékcsalád | a 033 |
| Belső átmérő | 300mm |
| Sínszélesség | 2" |
| Műszaki leírás | Az egyik vég 2 kerek lyukkal ellátott, melynek átmérője 7mm, a másik végén egy ovális és egy kerek lyuk található. Az ív vége 100mm hosszú egyenesben végződik. A megadott hossz mm-ben értendő az ív előtti részre. |