| Alkategória | 03. 2F |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 50 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 2,2kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 1500mm |
| Vastagság | 2mm |
| Termékcsalád | a 009 |
| Belső átmérő | 380mm |
| Sínszélesség | 2" |
| Műszaki leírás | Mindkét vég 2 kerek lyukkal ellátott, melynek átmérője 7mm. Az ív vége 250mm hosszú egyenesben végződik. A megadott hossz mm-ben értendő az ív előtti részre. |