| Alkategória | 02. 215H |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 25 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,4kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 395mm |
| Vastagság | 1,5mm |
| Termékcsalád | a 008 |
| Belső átmérő | 380mm |
| Sínszélesség | 2" |
| Műszaki leírás | Mindkét vég dupla rögzítési lyukkal elátott. Duplasines vízszintes lakossági vasalatnál használható, felső ívnél. |