| Alkategória | 01. 215G |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 50 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 2,97kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 2698mm |
| Szélesség | 463,5mm |
| Vastagság | 1,5mm |
| Termékcsalád | a 005 |
| Belső átmérő | 300mm |
| Sínszélesség | 2" |
| Műszaki leírás | Az egyik vég 2 kerek lyukkal ellátott, melynek átmérője 7mm, a másik végén egy ovális és egy kerek lyuk található. Az ív vége 100mm hosszú egyenesben végződik. A megadott hossz mm-ben értendő az ív előtti részre. |