| Alkategória | 01. 215G |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 50 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 1kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 582mm |
| Vastagság | 1,5mm |
| Termékcsalád | a 001 |
| Belső átmérő | 300mm |
| Sínszélesség | 2" |
| Műszaki leírás | Az egyik vég 2 kerek lyukkal ellátott, melynek átmérője 7mm, a másik végén egy ovális és egy kerek lyukkal található. Az ív vége 100mm hosszú egyenesben végződik. A megadott hossz mm-ben értendő az ív előtti részre. |