| Alkategória | 07. Egyéb |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 25 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,16kg |
| Anyag | Alumínium |
| Magasság | 98mm |
| Hossz | 173mm |
| Szélesség | 28mm |
| Termékcsalád | a 050 |
| Sínszélesség | 2" |
| Jelölés | 215FNL FF |
| Kereskedelmi megnevezés | Új verzió! Helyettesíti 215FL |
| Műszaki leírás | Smart solution to guide and lock-up the top roller in RSC doors. Universal for springs in front and springs in rear. And manual or power operated doors. Prevents upper panel to be pushed inwards. Pre-installed on RSC horizontal track set. |