| Alkategória | 02. Alsó |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 1 |
| Egység | Tekercs (35m) |
| Tömeg / egység | 16,1kg |
| Anyag | EPDM |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 44mm |
| Szélesség | 29,5mm |
| Termékcsalád | a 010 |
| Kereskedelmi megnevezés | ideális felújításokhoz! |
| Műszaki leírás | A gumitömítés kialakítása alkalmassá teszi például lengőajtók cseréjének elvégzésére is. Különösen akkor, ha a padló felülete nem tökéletesen sima. |