| Alkategória | 04. Zestaw prowadnic pionowych / RSCVLC |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 25 |
| Egység | Páros (2) |
| Tömeg / egység | 11,24kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 2060mm |
| Vastagság | 1,5mm |
| Termékcsalád | a 029 |
| Max. kapusúly | 225kg |
| Jelölés | RSCVLC..Z FF |
| Műszaki leírás | Pre-assembled, riveted, vertical track set consists of vertical angle (915VL) and closed C track (215VC). Add side seal 1088, 1088T or 1088TF for optimum isolation. |