| Alkategória | 05. Zestaw prowadnic pionowych / RSCVB |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 25 |
| Egység | Páros (2) |
| Tömeg / egység | 12,02kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 2185mm |
| Vastagság | 1,5mm |
| Termékcsalád | a 037 |
| Max. kapusúly | 225kg |
| Jelölés | RSCVB..Z FF |
| Műszaki leírás | Előszerelt, szegecselt függőleges vasalat szett, amely 915VB... függőleges szögvasból, 215VC... betörésbiztos zárt C-sínből épül fel. 1085-ös, vagy hőhídmentes 1085RB tömítéssel használható. |