| Alkategória | 02. Betörésvédelmi |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 100 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,1kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 57mm |
| Hossz | 93mm |
| Szélesség | 61mm |
| Vastagság | 2mm |
| Termékcsalád | a 015 |
| Bal / Jobb | Bal |
| Jelölés | 2605SZL FF |
| Műszaki leírás | Reinforces door construction at position of bottom roller, making it difficult for burglars breaking into garage. Together with the closed vertical C-track of RSC system and 215F-top curve this is an integrated anti-burglar design. Securing homes against intruders. Supplied without fixing material. |