| Alkategória | 09. Vízszintes vasalat szett / RSCHS |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 25 |
| Egység | Páros (2) |
| Tömeg / egység | 7,06kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 2597mm |
| Vastagság | 1,5mm |
| Termékcsalád | a 065 |
| Max. kapusúly | 225kg |
| Jelölés | RSCHS FF |
| Kereskedelmi megnevezés | Available April 2016! Part of complete RSC-T 2.0 residential system |
| Műszaki leírás | Pre-assembled, riveted, horizontal track set consists of straight upper track lower curves (215G….-300), side plates (RSC560L/R) and track connection plates (835). Order pulley construction separately. Combine with RSCVL(C) or RSCVB(C) vertical track sets. |