| Alkategória | 03. Egyéb |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 15 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,35kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 83mm |
| Hossz | 123mm |
| Szélesség | 41mm |
| Termékcsalád | 22 Cable pulleys |
| Bal / Jobb | Bal |
| Max. kábelátmérő | 3mm |
| Max. kapusúly | 340kg |
| Külső átmérő | 60mm |
| Jelölés | RX60L FF |
| Műszaki leírás | Megakadályozza a kábel csigáról történő leszaladását. RSC-hez. Tartalmaz RX60L/R, 570-60 +rögzítés anyag |