| Alkategória | Bolted tracks, Sín |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 25 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 4,11kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 2855mm |
| Szélesség | 53,5mm |
| Vastagság | 2mm |
| Termékcsalád | a 145§ |
| Kereskedelmi megnevezés | Univerzális jobbos/balos. A rendszer megismerése érdekében tekintse meg ISC technikai kézikönyvünket. |
| Műszaki leírás | A profil 565 miliméterenként négyzet alakú 27x9mm-es lyukasztással van ellátva a csavaros rögzítéshez. Használja a 9VL-H és a 215C-H profilokkal. A csatlakozásokat a 1071BFN csavarral és a 1068M anyával oldhatja meg. |