| Alkategória | 03. ISC bolted tracks |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 125 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,095 kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 110mm |
| Szélesség | 60mm |
| Vastagság | 2mm |
| Termékcsalád | a 002§ |
| Sínszélesség | 2" |
| Jelölés | 811H FF |
| Kereskedelmi megnevezés | Part of ISC bolted tracks, for 40-80mm panels |
| Műszaki leírás | ISC tracksets are applied with a fixed lower and upper wedge. See technical handbook for track details. Use this plate for wedge sizes 86-135mm |