| Alkategória | Bolted tracks, C profíl |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 25 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 6,31kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 16mm |
| Hossz | 5805mm |
| Szélesség | 53,5mm |
| Vastagság | 1,5mm |
| Termékcsalád | a 138§ |
| Kereskedelmi megnevezés | Univerzális jobbos/balos. A rendszer megismerése érdekében tekintse meg ISC technikai kézikönyvünket. |
| Műszaki leírás | Az egyik vége 19x9mm-es lyukasztással van ellátva, így csatlakoztatható az ív és a szögprofil. A lyukasztás méretei 35x9mm, 565 miliméterenként. Használja a 2V-H… görgővezetőkkel. Megerősíti a horizontális vasalatot, lehetővé teszi az egyszerű beállítást és rögzítést felfüggesztő profilok, rugós ütközők, stb. számára. |