| Alkategória | 02. Acél |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 100 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,16kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 58mm |
| Szélesség | 100mm |
| Vastagság | 2mm |
| Termékcsalád | a 032 |
| Sínszélesség | 2" |
| Jelölés | 870CH FF |
| Műszaki leírás | Socket for track connection and reinforcement on ISC industrial horizontal track sets. |