| Alkategória | Bolted tracks, Függőleges szögprofil |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 25 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 9,97kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 66mm |
| Hossz | 5115mm |
| Szélesség | 90mm |
| Vastagság | 2mm |
| Termékcsalád | a 156§ |
| Kereskedelmi megnevezés | Univerzális jobbos/balos. A rendszer megismerése érdekében tekintse meg ISC technikai kézikönyvünket. |
| Műszaki leírás | A 66mm-es oldalon 300 miliméterenként 10,5 x 20mm-es ovális lyukasztások találhatóak. A 90mm-es oldalon mindkét végén 2db 9x40mm-es ovális lyukasztás, illetve 565 miliméterenként 9x30mm-es lyukasztások találhatóak. ISC csavaros rögzítésű vasalatokhoz. Mindig a végéből vágjon, hogy a lyukasztás ne sérüljön. |