| Alkategória | 02. Függőleges szögprofil 2mm |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 10 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 15,6kg |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Magasság | 62mm |
| Hossz | 6000mm |
| Szélesség | 90mm |
| Vastagság | 2mm |
| Termékcsalád | a 016 |
| Műszaki leírás | A termék 62mm-es oldalán 300mm-enként 9x25mm-es nyújtott furatok találhatóak. A 90mm-es oldalon a termék mindkét végén 4 darab 9x25mm-es nyújtott furat van. 1085-ös és 1094-40 tömítőgumikkal szerelhető. Kérésre egyéb méreteket is legyártunk. |