| Alkategória | 07. C profíl |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 10 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 9kg |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Hossz | 6000mm |
| Szélesség | 53,5mm |
| Vastagság | 2mm |
| Termékcsalád | a 084 |
| Műszaki leírás | Mindkét vég 3 (9x25mm-es) ovális lyukkal ellátott. A vízszintes pálya merevítésére, valamint ütközők és tartókonzolok elhelyezésére alkalmas. |