| Alkategória | 05. Tömör, galvanizált |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 25 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 19kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 5000mm |
| Termékcsalád | a 023 |
| Kulcshorony / Kulcshorony nélkül | Igen |
| Külső átmérő | 1" (25,4mm) |
| Műszaki leírás | Az ékhorony a tengely teljes hosszán végigfut. |