| Alkategória | 01. Állítható |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 15 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,73kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 80mm |
| Szélesség | 86mm |
| Termékcsalád | a 001 |
| Állítható | Igen |
| Belső átmérő | 25,6mm |
| Kulcshorony / Kulcshorony nélkül | Igen |
| Max. nyomaték | 290Nm |
| Tengelyméret | 1" |
| Jelölés | FF 703ST |
| Műszaki leírás | 1" tengelyekkel alkalmazható. Horganyzott öntvényacél. A tengely két részét M8-as csavar tartja össze. |