| Alkategória | 03. Ipari - HL |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 3 |
| Egység | Páros (2) |
| Tömeg / egység | 6,0kg |
| Anyag | Alumínium |
| Hossz | 152mm |
| Termékcsalád | 13 Cable drums |
| Belső átmérő | 26,5mm |
| Max. kábelátmérő | 6mm |
| Max. kapusúly | HL= 2500mm, 650kg. HL>2500mm, 575kg.kg |
| Külső átmérő | 280mm |
| Biztonsági menet | 2 |
| Tengelyméret | 1" |
| Jelölés | Piros = Bal, Fekete = Jobb |
| Műszaki leírás | Az emelőkábel aluminium szorítoval ellátott és a dob szélén lévő résbe illeszthető, vagy a dobon átvezethető és a tengelyhez in-bus csavarral rögzíthető. Így a kábelhossz könnyen állítható. A dob a tengelyhez rögzített, kulccsal egy in-bus és 2 extra csavarral. |