| Alkategória | 01. Állítható |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 10 |
| Egység | Páros (2) |
| Tömeg / egység | 1,1kg |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Magasság | 208mm |
| Hossz | 73mm |
| Szélesség | 43,5mm |
| Vastagság | 2mm |
| Termékcsalád | 12 Bottom brackets |
| Állítható | Igen |
| Max. kábelátmérő | 4mm |
| Max. kapusúly | 320kg |
| Kereskedelmi megnevezés | 11mm roller shaft, door |
| Műszaki leírás | Különálló csúszkával, szerelve (görgővel). Az emelőkábel a zsanérhoz csatlakoztatható és állítható. A kábelvezető nagyátmérőjű, sima elfelületű. 2x8M csavarral (2530RVS), 4 anyával (M8 1068M304), 2 görgőcsúszkával és 4 önfúró csavarral. |