| Alkategória | 09. Csúszka |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 100 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,12kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Szín | Fehér |
| Szélesség | 71mm |
| Vastagság | 2mm |
| Termékcsalád | a 127 |
| Középponti távolság | 45mm |
| Jelölés | 450SZW FF |
| Kereskedelmi megnevezés | 11mm roller shaft |
| Műszaki leírás | 70mm-es fehér szélső zsanérokhoz. |