| Alkategória | 09. Csúszka |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 100 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,112kg |
| Anyag | Horganyzott acél, műanyag |
| Hossz | 70mm |
| Szélesség | 70mm |
| Vastagság | 2mm |
| Termékcsalád | a 126 |
| Középponti távolság | 45mm |
| Jelölés | 450SZB |
| Kereskedelmi megnevezés | Available per 1-4-2015 |
| Műszaki leírás | Új görgőszánjaink hangelnyelő műanyag betéttel rendelkeznek. A nyikorgást-csikorgást a görgők zajtalan futása váltja fel. |