| Alkategória | 05. Szélsõ, Metecno etc. |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 200 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,39kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Szín | Fehér |
| Szélesség | 70mm |
| Vastagság | 2mm |
| Termékcsalád | a 038§ |
| Középponti távolság | 45mm |
| Panelmárka | Metecno / Italpannelli |
| Jelölés | 420CZNW10R |
| Kereskedelmi megnevezés | RAL 9016. complete, 11mm, Metecno, Italpannell etc. |
| Műszaki leírás | Product consists of 420RZW10R base, slide 450SZW and 2x 1062M/1062B bolt/nut. For fingersafe panels. Part of Value Pack Luxury. |