| Alkategória | 04. SafeStep/SideStep |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 100 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,07kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 72mm |
| Szélesség | 45mm |
| Vastagság | 2mm |
| Termékcsalád | a 060 |
| Középponti távolság | 30mm |
| Panelmárka | Kingspan / Epco |
| Jelölés | 450HSKE FF |
| Kereskedelmi megnevezés | Epco/Kingspan panels |
| Műszaki leírás | 1033LD ajtóprofilra szerelhető közbenső zsanér. Ujjbecsípődés ellen védett Kingspan és Epco panelekhez használható. |