| Alkategória | 20. Szimpla, Ipari, Termikus |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 250 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,50kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 490mm |
| Hossz | 500mm |
| Szélesség | 76mm |
| Vastagság | 1mm |
| Termékcsalád | a 165§ |
| Ujjvédelem / Ujjvédelem nélkül | Nem |
| Horganyzott | Igen |
| Középponti távolság | 45mm |
| Panelvastagság | 40mm |
| Kereskedelmi megnevezés | 40EINS termékünkkel használva 20%-al csökkenti a hőveszteséget |
| Műszaki leírás | Univerzális végzáró 40mm-es panelekhez. A szélső zsanérok helye előre ki van fúrva. Jobbos és balos egyaránt. 40EINS betéttel használható. Kérésre más méretekben is kínáljuk. |