| Alkategória | 20. Szimpla, Ipari, Termikus |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 25 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,06kg |
| Anyag | Műanyag |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 490mm |
| Hossz | 500mm |
| Szélesség | 76mm |
| Vastagság | 0,8mm |
| Termékcsalád | a 169§ |
| Ujjvédelem / Ujjvédelem nélkül | Nem |
| Horganyzott | Igen |
| Panelvastagság | 40mm |
| Kereskedelmi megnevezés | 42EU termékünkkel használva 20%-al csökkenti a hőveszteséget |
| Műszaki leírás | Betét 40EU ipari végzárókhoz. 40mm-es panelekhez. Jobbos és balos egyaránt. Kérésre más méretekben is kínáljuk. |